producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze platerowane, albo też złote? Jakie z nich wybieramy rzadziej? Ten spór znana jest całkiem długo na rynku. Teraz postaramy się rozprawić w tej kwestii. Jednak zagadnienie nie jest aż tak nieskomplikowane jak może się wydawać. Powyżej wymienione gatunki wyrobów złotniczych mają znane mankamenty choć i liczące się zalety noszenia.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu. Z tej przyczyny jest sporo droższa. Produkuje się taką biżuterię galwanizując rudy metali. Pozostaje dużo bardziej luksusowa oraz dokładnie z tej przyczyny chętnie wybierają ją klienci zamożniejsi. Także istotne pozostaje punkt jej zbytu, zazwyczaj pozostają to salony jubilerskie. Pozostaje elegancko wystawiona w oświetlonych, witrynach. Podczas jej kupna nierzadko otrzymamy eleganckie szkatułkę. W jubilerskim salonie pomoc z pewnością pozostanie milsza oraz lepszej klasy. Wyroby złotnicze z metali szlachetnych o czym również nie wolno zapominać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj produkowana ze amalgamatów metali nieszlachetnych, a powleka się ją niedużą powłoką metalu szlachetnego. Te wyroby w miarę w nie długim czasie rysują się i kobiety kupują nowe. Ich największa zaleta to jak najbardziej atrakcyjna cena produkcji. Z przykrością mówimy, że może wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często biżuteria z zawartością chromu. Co najistotniejsze modele tej biżuterii pozostają wybitnie piękne z uwagi na skład, zwyczajnie stanowczo łatwiej ją zrobić. Sety w tym wypadku bardzo często składają się z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna pozostaje ładniej wykończona, a także nie powoduje uczuleń. Choć jest znacznie więcej warta, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei kolekcje biżuterii sztucznej pozostają oryginalniejsze i tańsze. Jaki typ pozostaje lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow