bizuteria-2020.pl

Świecidełka jest to określenie stosunkowo szerokie. Jak możemy je pogrupować? Jak najbardziej poprzez metal szlachetny, z jakiego zostały wykonane oraz które dodatki wykorzystano. Tutaj tymczasem przeprowadzimy klasyfikację typologiczną produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od wielu lat, tak samo przez panie jak i mężczyzn. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły umieszczona na piersi to sedno kobiecego uroku.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj damskich produktów z rodzinny biżuterii. Z reguły robi się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg typów zapięć, na przykład „Angielski”. To one pozostają najpopularniejsze pod względem produkcji z całej biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od wieków zdobią także męską rękę. Bywają te klasyczne, choć bywają również modele ze zdobieniami. Z reguły mają jakąś symbolikę.
Bransoletki – niewielkie łańcuszki jakie kobiety często ubierają na nadgarstek, choć od jakiegoś czasu również na nodze, ostatnimi czasy stało się to niezwykle popularne
Beads to gatunek, jaki przyszedł na nasz rynek z pięknych Włoszech. Korale nakładane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zapięciem. Z powodu tego, że koraliki dostępne w ogromnej kombinacji modeli niemalże każda kompozycja pozostaje odmienna.
Na rynku istnieje również edycja wywodząca się w Stanach. Gdzie charms pozostają przyczepiane do bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przyjęły one miano charms.
Obrączki – przynależą do działu pierścieni. W ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na sławie. Wszystkie pary pragną posiadać modele unikalne i indywidualną dedykacją.
Zegarki na rękę – tutaj prezentowana ostatnia rodzina z działu biżuterii. Bardzo często noszona również przez mężczyzn. Decydujący jest nie tylko metal, ale także wkład.
Gatunków biżuterii pozostaje całkiem dużo. Kiedy już kupujemy często lepiej poszukać niewielką firmę jubilerską. Towary będą dużo lepszej klasy, ponadto również trochę tańsze.

biżuteria 2020